سریع‌ترین راه اخذ پاسپورت انگلستان

آیا می دانستید که با اخذ پاسپورت انگلستان ، در واقع سومین پاسپورت قدرتمند در جهان را به دست آورده اید؟ این بدان معناست که شما با داشتن پاسپورت انگلستان، این شانس طلایی را خواهید داشت که به بیش از 190 کشور جهان بدون ویزا سفر کنید. علاوه بر این، با مهاجرت به انگلستان و درخواست شهروندی آن، دیگر لازم نیست دغدغه ترک تابعیت اصلی خود را داشته باشید چرا که دولت انگلستان به متقاضیان دریافت پاسپورت این کشور امکان می دهد که با حفظ تابعیت اصلی خود، تابعیت و پاسپورت انگلستان را نیز دریافت کنند. حال اگر شما هم قصد دارید تا چنین فرصت شگفت انگیزی را به دست آورید، خواندن این مقاله را از دست ندهید. ما در این مقاله سعی داریم تا روش های دریافت شهروندی و پاسپورت انگلستان را برای شما شرح دهیم و سریع ترین روشی که شما را به پاسپورت این کشور می رساند معرفی کنیم. توصیه می کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. کلیه اطلاعات ارائه شده در این مقاله، توسط گروه عالیان ویزا، از منابع و وب سایت های معتبر و رسمی کشور انگلستان برای شما مخاطب گرامی گردآوری شده است.

پاسپورت انگلستان

عناوین و موضوعاتی که در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته اند:

 • آشنایی با مزایای اخذ پاسپورت انگلستان
 • هرآنچه لازم است درباره انگلستان بدانید
 • نگاهی بر روش های دریافت پاسپورت انگلستان
 • آشنایی با سریع ترین راه دریافت پاسپورت انگلستان
 • چه شرایطی برای دریافت پاسپورت انگلستان لازم است؟

آشنایی با مزایای اخذ پاسپورت انگلستان

دریافت پاسپورت انگلستان نه تنها فرصت های بی شماری از نظر کاری، اجتماعی، فرهنگی و آموزشی در اختیار شما می گذارد، بلکه به شما و اعضای خانواده تان امکانات فوق العاده ای جهت رشد و پیشرفت خواهد داد. 

برخی از مهم ترین مزایای اخذ پاسپورت انگلستان :

 • نرخ بیکاری در انگلستان در سال 2023، حدود 4.1% می باشد که نرخ بسیار پایینی در بین سایر کشورهای دنیا محسوب می شود.
 • پاسپورت انگلستان، سومین پاسپورت قدرمند جهان در سال 2023 است
 • با دریافت پاسپورت کشور انگلستان، شما امکان سفر به 190 کشور جهان بدون نیاز به ویزا و یا با اخذ ویزای فرودگاهی را خواهید داشت.
پاسپورت انگلستان
 • کشور انگلستان، به شما اجازه داشتن تابعیت مضاعف یا دوگانه را می دهد. این یعنی شما می توانید همزمان با حفظ تابعیت اصلی خود، تابعیت کشور انگلستان را نیز اخذ نمایید.
 • دارنده پاسپورت انگلستان از تمام حقوق شهروندی انگلستان از جمله حق رای دادن و انتخاب شدن در پست های سیاسی کشور انگلستان برخوردار می گردد.
 • با داشتن پاسپورت کشور انگلستان، شما از مزایایی مانند دریافت حقوق بازنشستگی و بیکاری برخوردار می‌ شوید.
 • دارنده پاسپورت انگلیس می ‌تواند به نیروهای پلیس در این کشور بپیوندد.
 • شخص دارای پاسپورت، از تمامی خدمات درمانی، اجتماعی و آموزشی در انگلستان برخوردار است.
 • دارنده پاسپورت انگلیس، اجازه راه اندازی هرنوع تجارت قانونی و اخذ وام های بانکی در این کشور را دارد.

هرآنچه لازم است درباره انگلستان بدانید

بریتانیا به لحاظ جغرافیایی، از کشورهای انگلستان، اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی تشکیل شده است. انگلستان، ولز و اسکاتلند با هم، بریتانیای کبیر را تشکیل داده اند و ایرلند شمالی و جمهوری ایرلند، دومین جزیره بزرگ در این کشور یعنی ایرلند را شکل داده اند. انگلستان، کشوری با فرهنگی غنی و اقتصادی قدرتمند است. شاید کلماتی همچون آکسفورد، لندن، تیم فوتبال منچستر و لیورپول، مستربین و یا ملکه الیزابت، این کشور را به یاد شما آورند. انگلیس از غرب با ولز و از شمال دارای مرز مشترک با اسکاتلند است. لندن پایتخت انگلستان است و تقریبا در تمام طول سال دارای آب و هوایی بارانی می باشد. این شهر از بزرگ ‌ترین و معروف ترین شهرهای جهان است و دارای دانشگاه‌ های بسیار معتبری مانند آکسفورد، کمبریج و کینز کالج می باشد. از دیگر شهرهای مهم انگلیس می توان به بیرمنگام، لیورپول و لیدز اشاره کرد. جمعیت این کشور حدودا 54 میلیون نفر است. حکومت در این کشور نیز بر اساس مشروطه- سلطنتی است. زبان رسمی مردم انگلستان زبان انگلیسی می باشد و مذهب آنها نیز مسیحی است. بریتانیا دارای یک اقتصاد تجاری مستقل، توسعه یافته و بین المللی است و کشورهای ایالات متحده آمریکا و ژاپن، بزرگ ترین شرکای تجاری این کشور هستند و نقش قابل توجهی در تولیدات داخلی انگلستان دارند.

کشور انگلستان در سال های اخیر، به یکی از مقاصد مهاجرتی پرتقاضا تبدیل شده است. دولت این کشور، روش های مختلفی را برای ورود قانونی مهاجران به این کشور تعیین نموده است و در پی آن، به مهاجران واجد شرایط، اقامت، شهروندی و پاسپورت اعطا می کند. ما در ادامه مطلب، برخی از بهترین روش های مهاجرت به انگلستان که در نهایت منجر به اخذ پاسپورت انگلستان می شود را برای شما آورده ایم. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

نگاهی بر روش های دریافت پاسپورت انگلستان

شما باید قبل از اقدام جهت اخذ پاسپورت انگلستان ، ابتدا اقامت دائم این کشور را از طریق یکی از روشهای قانونی دریافت کرده باشید. روش های معمول برای دریافت ویزای انگلستان که در نهایت منجر به اخذ اقامت انگلستان می شوند و می توانند پاسپورت انگلستان را برای فرد به ارمغان بیاورند به شرح زیر می باشند:

 – تحصیل در انگلستان
پاسپورت انگلستان

یکی از راه‌ هایی که افراد زیادی از طریق آن وارد خاک انگلستان می ‌شوند، دریافت ویزای تحصیلی انگلستان است. شما می ‌توانید با اخذ این ویزا، در کشور انگلستان ساکن شوید و به کار پاره وقت در حین تحصیل مشغول شوید. پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه های انگلستان، دولت این کشور به شما اجازه می دهد تا یک سال دیگر در انگلستان بمانید و به دنبال یافتن کار باشید. در صورتی که موفق به اخذ جاب آفر انگلستان از یک کارفرما شوید، اقامت تحصیلی شما به اقامت کاری تبدیل شده و پس از چند سال نیز می ‌توانید برای دریافت اقامت دائم و سپس پاسپورت کشور انگلستان اقدام کنید.

 – کار در انگلستان

ویزای کاری انگلستان که با نام ویزای  Tier2 شناخته می شود، به کسانی تعلق می گیرد که بتوانند از یک کارفرما در این کشور، جاب آفر (پیشنهاد شغلی) دریافت کنند. به دارندگان ویزای کاری انگلستان، اقامت این کشور اعطا می شود و پس از گذشت چند سال کار و زندگی مستمر در انگلستان و پرداخت به موقع مالیات، امکان درخواست جهت اخذ پاسپورت انگلستان برای آنها فراهم است.

– سرمایه گذاری در انگلستان

یکی دیگر از راه‌ های دریافت ویزا، اقامت و در نهایت پاسپورت انگلیس، اقدام از طریق سرمایه گذاری در انگلستان است. سرمایه گذاری در این کشور، در مقایسه با بسیاری از کشورهای دیگر، شرایط ویژه ای دارد. بهترین روش های سرمایه گذاری در انگلستان عبارت اند از: استارتاپ و کارآفرینی

– ازدواج با یک فرد مقیم دائم انگلستان و یا شهروند انگلستان

برخی از افراد، از طریق ازدواج با شخصی که دارای اقامت دائم و یا تابعیت انگلیس است، وارد این کشور می ‌شوند و اقامت موقت دریافت می ‌کنند. پس از گذشت چند سال از زندگی مشترک آنها در یک خانه و اثبات آن به دولت انگلستان، شخص می‌ تواند اقامت بلند مدت و در نهایت پاسپورت انگلستان را دریافت کند. توجه داشته باشید که ازدواج های صوری به هیچ عنوان پذیرفته نمی شوند.

– متولد شدن در انگلستان

برخی از افراد می ‌توانند در صورت تولد فرزندشان در خاک انگلستان، تابعیت و پاسپورت این کشور را به ‌دست آورند. البته در این روش، لازم است که یکی از والدین کودک از قبل دارای تابعیت انگلیسی باشد و پاسپورت خود را دریافت کرده باشد. توجه داشته باشید که کودکانی که در انگلستان متولد می شوند، مستقیما و به صورت اتوماتیک، شهروندی و پاسپورت انگلستان را دریافت می کنند.

– پناهندگی در انگلستان

یکی از راه های ورود به انگلستان که عالیان ویزا به هیچ وجه آن را پیشنهاد نمی ‌کند، اقدام از طریق پناهندگی است. این روش بسیار خطرناک است و شانس موفقیت آن نیز پایین است. اما در برخی مواقع برای برخی افراد با شرایط خاص منجر به اخذ پاسپورت انگلستان نیز می‌ شود. لازم به ذکر است که گروه عالیان ویزا، هیچگونه خدماتی مرتبط با پناهندگی ارائه نمی کند.

پاسپورت انگلستان

آشنایی با سریع ترین راه دریافت پاسپورت انگلستان

تعیین آسان ترین و یا سریع ترین روش اخذ پاسپورت انگلستان، معمولا باید با توجه به شرایط متقاضیان انجام شود. دلیل این امر نیز آن است که برای هر فرد با هر نوع توانایی و هدف، یک روش مناسب می باشد که ممکن است برای فرد دیگری با توانایی های متفاوت مناسب نباشد. پس توصیه ما آن است که حتما پس از بررسی شرایط خود توسط کارشناسان و متخصصان حوزه مهاجرت به انگلستان، در خصوص بهترین روش که مناسب شرایط شما باشد و درصد موفقیت بالایی داشته باشد تصمیم گیری نمایید. 

در حالت کلی، باید بگوییم که از بین روش های ذکر شده در قسمت قبل، روش تحصیلی، یکی از سریع ترین راه های اخذ پاسپورت انگلستان است. البته اخذ اقامت انگلیس از طریق ازدواج نیز می تواند روشی آسان برای دریافت ویزای انگلستان باشد. در هر صورت، شما می تواند با دریافت مشاوره از کارشناسان عالیان ویزا، متناسب با شرایط خود بهترین راهکار را دریافت کنید.

چه شرایطی برای دریافت پاسپورت انگلستان لازم است؟

اخذ پاسپورت انگلستان شرایطی دارد که در این بخش به آنها اشاره می ‌شود. مهم ترین شرط آن است که متقاضی، ابتدا اقامت انگلستان را از طریق روش های قانونی دریافت نموده باشد. اخذ اقامت انگلستان نیز همان ‌طور که در بخش قبل گفته شد، از طریق راه هایی مانند ازدواج با تبعه این کشور، دریافت ویزای تحصیلی، تولد در کشور انگلستان، دریافت ویزای کاری انگلستان و یا از طریق سرمایه گذاری در انگلستان قابل دریافت است. معمولا هر شخصی با هر نوع ویزایی که وارد انگلستان شده باشد، پس از حدود 5 سال می‌ تواند اقامت دائم این کشور را دریافت نموده و پس از آن حدود یک سال بعد، برای دریافت پاسپورت نیز اقدام کند.

اگر از روش ازدواج با تبعه انگلستان اقامت این کشور را دریافت کرده باشید، پس از گذشت حدودا 3 سال می‌ توانید برای دریافت اقامت دائم و پاسپورت انگلستان اقدام کنید. این در حالیست که اگر از طریق سایر روش های قانونی مانند اخذ ویزای کاری، سرمایه گذاری یا تحصیلی وارد انگلستان شده باشید، پس از گذشت 2 تا 5 سال اقامت موقت شما به اقامت دائم تبدیل می شود و بعد از 6 سال می توانید تابعیت انگلستان را دریافت کنید. در نهایت چنانچه از طریق غیرقانونی به خاک این کشور وارد شده باشید، پروسه دریافت پاسپورت شما طولانی‌ تر شده و حدودا 10 تا 14 سال ممکن به طول بیانجامد. در تمامی روش ها، عدم سو پیشینه کیفری، تسلط به زبان انگلیسی و ادغام با فرهنگ انگلیس و همچنین پرداخت به موقع مالیات، از شروط مهم برای دریافت پاسپورت است.

سؤالات متداول
 • آیا اخذ پاسپورت انگلستان از طریق خرید ملک ممکن است؟

خیر. شما می توانید از طریق سایر روش های سرمایه گذاری در انگلستان ابتدا برای اخذ اقامت و سپس برای دریافت پاسپورت این کشور اقدام کنید.

 • آیا برای دریافت پاسپورت انگلیس، رعایت شرط حضور در این کشور لازم است؟

بله. شما باید طی 5 سال گذشته، 450 روز را در انگلستان ساکن بوده باشید.

 • سطح درآمد در کشور انگلستان چگونه است؟

 با توجه به نرخ بیکاری پایین و سطح بالای درآمد در انگلستان، شما می توانید با وجود گرانی این کشور، زندگی با کیفیتی برای خود فراهم کنید.

 • فارغ التحصیلان دانشگاه های انگلستان چقدر زمان دارند تا در این کشور به دنبال کار باشند؟

معمولا به فارغ التحصیلان در این کشور، یک مجوز اقامت ۲ یا ۳ ساله جهت جستجوی کار اعطا می شود.

 • بهترین روش برای مهاجرت کاری به انگلستان و سپس اخذ اقامت و پاسپورت این کشور از این طریق چیست؟

اخذ جاب آفر و دریافت ویزای skilled worker در انگلستان، بهترین روش برای مهاجرت کاری به این کشور است.

 • دریافت ویزای انگلستان چگونه ممکن است؟

شما باید با انتخاب یک روش مهاجرتی که مناسب شرایط شما باشد، در سیستم امتیازدهی انگلستان شرکت نموده و در صورت دریافت امتیاز کافی، درخواست ویزا دهید.

سخن پایانی

شما می توانید با اخذ پاسپورت انگلستان، یکی از قدرتمندترین پاسپورت های جهان را به دست آورده و با این پاسپورت، بدون نیاز به اخذ ویزا، به بیش از 190 کشور جهان سفر کنید. دولت انگلستان به آن دسته از افرادی که از روش های قانونی به این کشور مهاجرت نموده و اقامت آن را به دست آورده اند، امکان می دهد تا در صورت داشتن شرایط تعیین شده، برای اخذ شهروندی و پاسپورت انگلستان اقدام کنند. ما در این مقاله، شما را با روش های دریافت پاسپورت انگلستان آشنا کردیم و سریع ترین این روش ها را برای شما شرح دادیم. امیدواریم اطلاعات ارائه شده در این مقاله، برای شما مخاطب گرامی مفید بوده باشد. با توجه به قوانین سختگیرانه دولت انگلستان برای اعطای اقامت به مهاجران و همچنین پیچیده بودن مسیرهای مهاجرت به این کشور، توصیه اکید ما به شما متقاضی گرامی آن است که حتما در این مسیر، از راهنمایی و مشاوره افراد مختصص در امر مهاجرت به کشور انگلستان بهره ببرید.

 گروه مهاجرتی عالیان ویزا، با داشتن سوابق بسیار و همچنین پرونده های موفق در زمینه مهاجرت به انگلیس ، می تواند شما را از ابتدای مسیر مهاجرتی خود تا لحظه ورود به انگلستان همراهی کند و با ارائه بهترین و جدیدترین راهکارها، موفقیت شما را جهت اخذ ویزای انگلستان تضمین نماید. شما می توانید با خیالی آسوده، امور مهاجرتی خود را به ما بسپارید و بدون دردسر، ویزا و مجوز اقامت انگلستان را دریافت کنید. اگر در تصمیم خود مصمم هستید، هم اکنون فرم ارزیابی موجود در وبسایت را تکمیل نموده و منتظر تماس کارشناسان ما باشید. در ضمن، شما می توانید برای ارتباط سریع تر با کارشناسان ما، با شماره های موسسه تماس حاصل نموده و یا سوالات خود را در واتس اپ برای ما ارسال کنید.

 

برای دریافت مشاوره رايگان، كافيه فقط  فرم ارزیابی را پر كنيد و دكمه ارسال رو بزنید.

كارشناسان عاليان در كمتر از یک ربع با شما تماس ميگيرند و كامل راهنماييتون ميكنند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *