عـالـیـان ویـزا

تنها یک موسسه مهاجرتی نیست!

گروه بین المللی عالیان با بیش از ده سال سابقه فعالیت در عرصه حقوق داخلی، حقوق بین الملل و مشاوره حقوقی در زمینه های مختلف از جمله حقوق قراردادها، حقوق مهاجرت، دعاوی بین المللی و…  با همکاری زبده ترین وکلای دادگستری رسمی ایران، اروپا، کانادا و انگلستان، خدمات منحصر به فردی را در زمینه های گوناگون از جمله: مشاوره حقوقی در خصوص قوانین مربوط به اخذ أنواع ویزاهای سرمایه گذاری، تمکن مالی، تحصیلی و توریستی ارائه میدهد. بنیان گذاران گروه بین المللی عالیان همگی از نخبگان، فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور و مقیم اروپا می باشند و همواره تمام تلاش خود را در ارائه با کیفیت ترین خدمات بکار می گیرند.

عالیان ویزا

گروه بین المللی عالیان نمایندگی بیش از ۲۰۰ موسسه آموزشی معتبر از ۵ قاره جهان را دارا می باشد و همواره از مشاوره متخصصین داخلی و بین المللی در اروپا، کانادا، انگلستان، آمریکا و استرالیا بهره می برد بطوریکه صدها پرونده موفق در زمینه اخذ انواع ویزاها موید این مطلب می باشد. تعامل مبتنی بر اعتماد و رضایت موکلین بزرگترین افتخار و با ارزش ترین سرمایه گروه عالیان می باشد.

هدف عالیان

تنها ارائه مسیر مهاجرت  به شما نیست، بلکه خلق یک زندگی دوباره است.

گروه  بین المللی عالیان متشکل از با سابقه ترین و خبره ترین مشاورین در حیطه حقوق داخلی، حقوق بین الملل خصوصی و حقوق مهاجرت می باشد و دارای دپارتمان های مختلف در زمینه دعاوی و مشاوره حقوق داخلی، حقوق بین المللی و حقوق مهاجرت است. گروه عالیان آماده ارائه خدمات تخصصی در بخش های مختلف می باشد. عالیان قدم به قدم با شما همراه است تا با توجه به شرایط خودتان، بهترین و مناسبترین انتخاب را انجام دهید.

خدمات گروه بین المللی عالیان شامل: قبول دعاوی داخلی، مشاوره حقوقی، مشاوره مهاجرتی، مشاوره قوانین اخذ ویزا و اقامت از طریق سرمایه گذاری،‌ ثبت شرکت، راه اندازی استارت آپ، تحصیل و همچنین انجام راهنمایی   لازم در جهت آموزش تخصصی و فشرده زبان انگلیسی، آلمانی و اسپانیایی با هدف اخذ مدارک بین المللی معتبر مانند آیتلس، تافل، گوته، او کا اف می باشد و در این راستا تجربه و تخصص کارآمد ترین وکلا و متخصصان محلی هر کشور را در اختیار شما قرار میدهد.

از جمله دلایل انتخاب ما توسط موکلین عزیزمان، پاسخگویی سریع، ‌مشاوره صادقانه و بدون اغراق و‌ ارائه اطلاعات به روز و دقیق می باشد. در آخر تضمین بازگشت ۹۰ درصدی مبالغ هر قراداد با توجه به شرایط خاص مندرج در آن در صورت عدم موفقیت پرونده مهمترین عامل در اعتماد موکلین به ما می باشد.

گروه بین المللی عالیان

بدون واسطه و توسط متخصصین و وکلا از اروپا،‌ کانادا، آمریکا و استرالیا به شما مشاوره میدهد.

عالیان یک گروه بین المللی است که در گام ابتدایی برای  متقاضیان اخذ مشاوره حقوقی در أمور مختلف،  اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک، تمکن مالی، استارت آپ و اخذ ویزای تحصیلی  مشاوره ای جامع، رایگان و به طور مستقیم از اروپا، کانادا و یا آمریکا به متقاضیان عزیز ارائه می نماید.

بر اساس استاندارد های گروه بین المللی عالیان و راستای حمایت از حقوق مراجعین می بایست در هر روش و کشوری از خدمات وکیل و متخصص همان کشور استفاده نمود. بطور مثال،‌ پرونده اقامتی مربوط به کشور کانادا را بایستی مشاور رسمی مهاجرت دولت کانادا بررسی نماید و پروسه خرید ملک اسپانیا توسط وکیل محلی متخصص همان کشور اجرا گردد.

به روزترین اخبار مهاجرتی در خصوص قوانین اخذ ویزا و اقامت از طرق مختلف را می توانید

به صورت کاملا رایگان از طریق صفحات رسمی گروه بین المللی عالیان در اینستاگرام و تلگرام دنبال نمایید.

اهداف

گروه بین المللی عالیان

کمک به شکوفایی استعدادهای فردی و جمعی افراد مختلف بخصوص نسل جوان، هنرمندان، ورزشکاران، فرهنگیان و سایر گروه ها از طریق ارائه راهکارهای مناسب حقوقی و قانونی
کمک به شکوفایی استعدادهای فردی و جمعی افراد مختلف بخصوص نسل جوان، هنرمندان، ورزشکاران، فرهنگیان و سایر گروه ها از طریق ارائه راهکارهای مناسب حقوقی و قانونی
با صداقت و اطلاعات به روز به متقاضیان عزیز مشاوره ارائه میدهد زیرا فقط در این صورت میتوان به متقاضیان در جهت رسیدن به اهدافشان نظیر تغییر کشور محل زندگی، سبک زندگی، دستیابی به مدارج بالای دانشگاهی، استفاده از توانایی، راه اندازی شرکت، بیزینس و استارت آپ و سرمایه گذاری در بازارهای مختلف جهانی، خرید ملک و ‌اخذ سایر انواع اقامت کمک نمود.
با صداقت و اطلاعات به روز به متقاضیان عزیز مشاوره ارائه میدهد زیرا فقط در این صورت میتوان به متقاضیان در جهت رسیدن به اهدافشان نظیر تغییر کشور محل زندگی، سبک زندگی، دستیابی به مدارج بالای دانشگاهی، استفاده از توانایی، راه اندازی شرکت، بیزینس و استارت آپ و سرمایه گذاری در بازارهای مختلف جهانی، خرید ملک و ‌اخذ سایر انواع اقامت کمک نمود.

عالیان با یک برنامه ریزی دقیق،‌ استرس مسیر مهاجرت را برای شما به حداقل می رساند و در راستای رسیدن به اهدفتان به شما اعتماد به نفس میدهد.

‫عضویت ها و نمایندگی ها‬‬

عـالـیـان ویـزا

 • پروانه وکالت پایه یک دادگستری شهر تهران
 • شرکت رسمی ثبت شده درایران
 • ‫همکاری با مشاور و وکیل رسمی مهاجرت در آمریکا
 • همکاری با ‫مشاور رسمی مهاجرت کانادا عضو انجمن ICCRC
 • ‫ نمایندگی‫ رسمی از دانشگاه ها و موسسات اموزشی برتر اروپا،‌ آمریکا و کانادا
سرمایه گذاری و تمکن مالی

مجوزهای عالیان ویزا

پروانه وکالت پایه یک دادگستری شهر تهران

پروانه وکالت

چرا مردم به

گـروه بـیـن المـللـی عـالـیـان

اعتماد میکنند؟‌

 • اگر با عالیان هستید یعنی در کمتر از ۲۴ ساعت حتی در روزهای تعطیل پاسخ سوالات خود را دریافت میکنید.
 • اگر عالیان مشاور شماست، یعنی فرصتی برای رشد و موفقیت نیست که برای شما وجود داشته باشد اما شما از آن مطلع نشوید.
 • اگر عالیان وکیل شماست، بدون دغدغه و با انرژی مثبت فقط به اهدفتان فکر کنید و در راستای آن گام بردارید، امنیت مسیر مهاجرت و کیفیت ارائه خدمات را تضمین میکنیم.
 • اگر عالیان شنونده شماست، درک میشوید، صحیح و اصولی راهنمایی خواهید شد.
 • عالیان، یک فرهنگ و یک آهنگ برای رسیدن شما به موفقیت است چراکه سعی در شناخت درست شما و اهدافتان دارد.
 • مجموعه های همكار در كشورهای مورد خدمات ما، در سازمان های مورد تائيد عضويت داشته و مجوز های لازم فعاليت را دارند.
 • ما اطلاعات خود را مستقيم از منابع اصلی و قانونی هر کشوری بدست می آوریم و این سبب میگردد تا از صحت اطلاعات اطمینان خاطر داشته باشید.
 • مشاورين و همکاران ما تجربه زندگی، تحصیل و یا سرمایه گذاری در كشورهايی كه در آنها خدمات ارائه مینماییم را دارند. اين موجب میشود اطلاعات واقعی و به دور از فضاهای غیر واقعی به متقاضیان عزیز ارائه گردد.
 • پس از اخذ ویزا و سفر شما به کشور مقصد، خدمات مهم دیگری شامل اخذ کارت اقامت، اخذ بیمه نامه، ثبت قانونی محل سکونت، افتتاح حساب بانکی، نحوه استفاده از وسایل نقلیه عمومی، گشت شهری به همراه بازدید از مراکز خرید و آگاه نمودن از قوانین ضروری در کشور مقصد ارائه خواهیم داد که معمولا برای تمام متقاضیان ضروریست و ارتباط گروه بین المللی عالیان با متقاضی خود قطع نمیگردد و همواره حتی پس از مهاجرت پاسخگوی سوالات شما خواهیم بود.
 • حدودا ۸۰ درصد از پرونده های ما موفق بوده و ساليانه صدها متقاضی از طريق استفاده از خدمات مجموعه های وابسته به ما به کشورهای مورد نظر مهاجرت میکنند.
 • برای عالیان اصول اخلاقی اولویت است.
 • مشاورین ما خود را جای شما میگذارند تا درکتان کنند و در کنار شما باشند تا به همراه هم بتوانیم بهترین کشور و مناسب ترین راه را انتخاب نماییم.
 • عالیان فقط پرونده ای را به عهده میگیرد که توان اجرای آن را داشته باشد.
 • خدمات آی تی گروه بین المللی عالیان بروز بوده تا بتواند با استانداردهای بالا و بهترین کیفیت خدمات را به متقاضیان محترم ارائه نماید.

ما چطور کار میکنیم؟

گروه بین المللی عالیان در هر ۵ قاره حضور مستمر دارد و در کارگاه ها و سمینارهای بین المللی مرتبط با دانشگاه های کشورهای مختلف از جمله آیسف، دعاوی بین المللی، حقوقی قراردادهای بین المللی، مهاجرت و اقامت شرکت مینماید. این مجموعه در هر کدام از کشورهای محل فعالیت با موسسات و وکلای رسمی و قانونی همکاری نموده و نمایندگان مورد تایید عالیان در ایران و سایر کشورها همگی دارای گواهینامه معتبر از گروه بین المللی عالیان میباشند.

با عـالـیـان

رویـاتـو زنـدگـی کـن