مطالب مهاجرت به انگلستان

ویزای همراه انگلستان

نکات کلیدی در اخذ ویزای همراه انگلستان

بسیاری از مقیمان خارجی انگلیس بسته به نوع ویزای خود می‌توانند خانواده خود را به انگلیس بیاورند. این نوع ویزا به ویزای همراه انگلیس معروف است که شرایط خاصی دارد و به‌سادگی صادر نخواهد شد. ما در این مقاله به معرفی ویزای وابسته انگلیس و شرایط اخذ آن می‌پردازیم.

ادامه مطلب »
هزینه های زندگی در انگلستان

بررسی هزینه های زندگی در انگلستان 2024

یکی از چالش‌های تمامی مهاجران به انگلیس، برآورد هزینه های زندگی در انگلستان است. واقعیت این است که هزینه زندگی در انگلیس می‌تواند بیشتر از سایر کشورهای جهان باشد. البته درآمد بالا در این کشور تا حدودی هزینه‌ها را توجیه می‌کند.

ادامه مطلب »
پاسپورت انگلستان

سریع‌ترین راه اخذ پاسپورت انگلستان

آیا می دانستید که با اخذ پاسپورت انگلستان ، در واقع سومین پاسپورت قدرتمند در جهان را به دست آورده اید؟ شما با داشتن پاسپورت انگلستان، این شانس طلایی را خواهید داشت که به بیش از 190 کشور جهان بدون ویزا سفر کنید.

ادامه مطلب »
ویزای انگلیس

همه چیز در مورد ویزای انگلیس

دریافت ویزای انگلیس برای هر متقاضی ورود به این کشور الزامی می باشد. اما چه ویزایی مناسب شما است؟ تفاوت ویزاهای انگلیس در چیست؟ با کدام ویزا می توان اقامت دائم انگلیس را دریافت نمود؟

ادامه مطلب »
اخذ اقامت انگلستان

سریعترین روش اخذ اقامت انگلستان

شما نیز همانند هزاران مهاجر دیگر، به دنبال یافتن راهی سریع برای اخذ اقامت انگلستان هستید؟ اگر چنین است، این مقاله ترفندها و راهکارهایی که برای مهاجرت سریع به انگلستان نیاز دارید را در اختیار شما می گذارد.

ادامه مطلب »