مطالب مهاجرت به ترکیه

اخذ اقامت ترکیه

آسانترین راه اخذ اقامت ترکیه

دریافت اقامت ترکیه به شما امکان می دهد تا بیش از 90 روز در این کشور اقامت داشته باشید و به تحصیل، کار، سرمایه گذاری و یا تجارت بپردازید. اما کدام یک از روش های دریافت اقامت ترکیه آسان تر است و می تواند در مدت زمان کوتاه تری شما را به اقامت ترکیه برساند؟ ما در این مقاله سعی داریم تا به بررسی روش های اخذ اقامت ترکیه و معرفی آسانترین راه جهت اخذ اقامت این کشوربپردازیم. چنانچه شما نیز قصد مهاجرت به ترکیه و دریافت اقامت این کشور را دارید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

ادامه مطلب »
وقت سفارت ترکیه

مهمترین نکات در اخذ وقت سفارت ترکیه

متقاضیان مهاجرت به ترکیه که قصد دارند از روش های تحصیل، کار و یا سرمایه گذاری در ترکیه اقدام نمایند، باید برای تکمیل فرآیند اخذ ویزا، جهت تعیین وقت در سفارت یا کنسولگری ترکیه و حضور در جلسه مصاحبه درخواست دهند. این در حالیست که متقاضیان گردشگری در ترکیه از طریق اخذ ویزای توریستی، نیازی به تعیین وقت در سفارت یا کنسولگری ترکیه نخواهند داشت. ما در این مقاله سعی داریم تا به بررسی مهمترین نکات در اخذ وقت سفارت ترکیه بپردازیم. چنانچه شما نیز قصد مهاجرت به ترکیه را دارید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

ادامه مطلب »
مهاجرت به ترکیه

شرایط مهاجرت به ترکیه

مهاجرت به کشور زیبا و تاریخی ترکیه برای افرادی که قصد تحصیل، کار و یا زندگی در این کشور را دارند، مزایای نه چندان قابل توجهی دارد. ما در این مقاله قصد داریم تا به بررسی روش ها و شرایط مهاجرت به ترکیه بپردازیم.

ادامه مطلب »
انواع ویزای ترکیه

بررسی انواع ویزای ترکیه

متقاضیان ورود به کشور ترکیه میبایست با توجه به هدف خود از سفر به این کشور و مدت زمانی که قصد اقامت در ترکیه را دارند، یکی از انواع ویزای این کشور را دریافت نمایند. این در حالیست که شهروندان برخی از کشورها، جهت ورود به ترکیه، از دریافت ویزا معاف می باشند. ما در این مقاله قصد داریم تا به بررسی انواع ویزای ترکیه بپردازیم.

ادامه مطلب »