مطالب مهاجرت به اسلواکی

اقامت خودحمایتی اسلواکی

همه چیز در مورد اقامت خودحمایتی اسلواکی

هرچند امکان اخذ اقامت اسلواکی از طریق تمکن مالی وجود دارد اما این برنامه مهاجرتی با اقامت تمکن مالی که کشورهایی همچون اسپانیا، فرانسه، پرتغال، اتریش و یونان ارائه می‌دهند کاملاً متفاوت است. ما در این مقاله به بررسی نحوه اخذ اقامت اسلواکی از طریق خودحمایتی می‌پردازیم.

ادامه مطلب »
اخذ اقامت اسلواکی

بهترین راه اخذ اقامت اسلواکی

کم بودن میزان جرم و جنایت و فساد اقتصادی، قیمت‌های نسبتاً ثابت و سطح بالای حمایت‌های اجتماعی مانند امکان تحصیل رایگان و باکیفیت به زبان اسلواکی و وجود بورسیه‌های متعدد تحصیلی برای دانش آموزان و دانشجویان اسلواکی، نرخ پایین وام مسکن و داشتن پاسپورت معتبر در سطح جهانی، باعث افزایش تقاضا برای اخذ اقامت اسلواکی در میان اتباع اتحادیه اروپا و خارج از اتحادیه اروپا شده است.

ادامه مطلب »
انواع ویزای اسلواکی

آشنایی با انواع ویزای اسلواکی

شهروندان کشورهای عضو منطقه اقتصادی اروپا (EEA) می‌توانند با کارت شناسایی یا پاسپورت معتبر وارد اسلواکی شوند و نیازی به اخذ هیچ‌یک از انواع ویزای اسلواکی یا اجازه اقامت ندارند. در مقابل اتباع کشورهای ثالث قبل از ورود به اسلواکی باید ویزا یا اجازه اقامت دریافت کنند.

ادامه مطلب »
مهاجرت به اسلواکی

همه چیز در مورد مهاجرت به اسلواکی

بررسی آمارهای افزایش مهاجرت به اسلواکی نشان می‌دهد که افزایش محبوبیت این کشور به دلایل مختلف اجتماعی ازجمله پیوستن به خانواده یا ازدواج با یک شهروند اسلواکیایی و همچنین مقاصد تحصیلی، کاری و حتی سرمایه‌گذاری مربوط می‌شود.

ادامه مطلب »