مطالب مهاجرت کاری ترکیه

کار دانشجویی در ترکیه

بروزترین قوانین کار دانشجویی در ترکیه

کار دانشجویی، یکی از بهترین روش های تامین مخارج دانشجویان در خارج از کشور می باشد. در برخی از کشورها، مشاغل دانشجویی با درآمد بالا به دانشجویان ارائه می شود اما در برخی از کشورها نظیر ترکیه، به دلایلی از جمه مقرون به صرفه بودن هزینه های تحصیل و زندگی در این کشور، فرصت های شغلی که در اختیار دانشجویان قرار می گیرد محدود است و البته قوانین خاصی نیز برای اعطای مجوز کار به دانشجویان در ترکیه در نظر گرفته شده است. در نتیجه، ما در این مقاله قصد داریم تا به بررسی شرایط کار دانشجویی در ترکیه بپردازیم.

ادامه مطلب »
کار در ترکیه برای ایرانیان

فرصت ویژه کار در ترکیه برای ایرانیان

با توجه به نزدیک بودن کشور ترکیه به ایران و همچنین مقرون به صرفه بودن هزینه های زندگی در ترکیه نسبت به بسیاری دیگر از کشورهای جهان، بسیاری از ایرانیان در تلاشند تا از روش های گوناگون به ترکیه مهاجرت نموده و اقامت آن را به دست آورند. در بین روش های موجود، مهاجرت کاری به ترکیه می تواند یکی از بهترین راه های اخذ اقامت این کشور باشد. در نتیجه، ما در این مقاله قصد داریم تا به بررسی شرایط کار در ترکیه برای ایرانیان بپردازیم. چنانچه شما نیز به دنبال مهاجرت کاری به ترکیه هستید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

ادامه مطلب »
ویزای کار در ترکیه

همه چیز در مورد ویزای کار در ترکیه

مهاجرت کاری به ترکیه به شما این شانس را می دهد که از مزایای مناسبی بهره مند شوید و در عین حال، اقامت و حتی شهروندی این کشور را نیز به دست آورید. باید بدانید که اگرچه فرصت های شغلی برای خارجی ها در ترکیه محدود است، اما همچنان افراد واجد شرایط می توانند برای اخذ جاب آفر در این کشور تلاش کنند و ویزا و مجوز کار در کشور ترکیه را به دست آورند. ما در این مقاله قصد داریم تا به بررسی همه چیز در مورد ویزای کار در ترکیه بپردازیم. چنانچه شما نیز قصد کار در کشور ترکیه را دارید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

ادامه مطلب »
پردرآمدترین شغل ها در ترکیه

بررسی پردرآمدترین شغل ها در ترکیه

اطلاع از شرایط کار و میزان درآمد یکی از مهم ترین مواردی است که در مهاجرت به ترکیه باید به آن توجه نمود زیرا که این امر به متقاضیان این امکان را خواهد داد تا متناسب با مهارت ها و تخصص خود، بهترین و پردرآمدترین شغل را در ترکیه بیابند.

ادامه مطلب »