مطالب مهاجرت به سوئد

مهاجرت پرستاران به سوئد

جدیدترین شرایط مهاجرت پرستاران به سوئد

بخش قابل توجهی از کادر پزشکی آموزش دیده در سوئد نیز در حال بازنشستگی هستند و در حال حاضر، نرخ بالایی از بازنشستگی در سیستم بهداشت و درمان سوئد وجود دارد.این امر باعث می شود تا نیاز به پرستاران و کادر درمان در سوئد بیش از پیش احساس شده و این کشور در صدد جذب پرستاران باشد. ما در این مقاله قصد داریم تا به بررسی شرایط مهاجرت پرستاران به سوئد بپردازیم.

ادامه مطلب »
ریجکتی ویزای سوئد

اصلی ترین علت ریجکتی ویزای سوئد

سوالی که با دریافت ریجکتی برای متقاضیان ویزا پیش می آید آن است که اکنون امکان اعتراض و تجدید نظر را خواهند داشت؟ آیا دریافت ریجکتی، به معنای محرومیت از دریافت ویزا برای آنان خواهد بود؟ ما در این مقاله قصد داریم تا به بررسی اصلی ترین دلایل ریجکتی ویزای سوئد بپردازیم و به سوالات فوق پاسخ دهیم.

ادامه مطلب »
ویزای همراه سوئد

نحوه اخذ ویزای همراه سوئد

اگر به دنبال اخذ ویزای همراه سوئد هستید قبل از هر چیزی باید بدانید منظور از ویزای همراه فقط ویزای همسر نیست. انواع مختلفی از مجوزها وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد افراد تحت تکفل خود را با خود به سوئد بیاورید.

ادامه مطلب »
ویزای سوئد

آشنایی با انواع ویزای سوئد

ا در این مقاله قصد داریم تا به بررسی انواع ویزای این کشور بپردازیم. اگر شما نیز به هر دلیلی قصد سفر به یکی از مرفه‌ترین و پیشرفته‌ترین کشور‌های اتحادیه اروپا را دارید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

ادامه مطلب »
اخذ اقامت سوئد

آسان ترین راه اخذ اقامت سوئد

ما در این مقاله سعی داریم تا به بررسی آسان ترین راه اخذ اقامت سوئد بپردازیم. پس اگر شما نیز قصد مهاجرت به سوئد، یکی از مرفه‌ترین و پیشرفته‌ترین کشور‌های اتحادیه اروپا را دارید، و از طریق آن به دنبال دریافت اقامت این کشور هستید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

ادامه مطلب »
مهاجرت به سوئد

همه چیز در مورد مهاجرت به سوئد

در این مقاله سعی بر آن داریم که روش های مختلف مهاجرت به کشور سوئد و اخذ ویزای شنگن این کشور را بررسی کنیم. پس اگر شما نیز قصد مهاجرت به سوئد ، یکی از مرفه‌ترین و پیشرفته‌ترین کشور‌های اتحادیه اروپا را دارید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

ادامه مطلب »