مطالب مهاجرت تحصیلی به هلند

بهترین دانشگاه های هلند

بهترین دانشگاه های هلند در سال 2024 

آیا می دانستید که شما می توانید در بهترین دانشگاه های هلند تحصیل کنید؟ اکثر دانشگاه های هلند، به کیفیت آموزش و رتبه بالا در رنکینک جهانی، مشهور هستند. از طرفی دیگر، تسلط بالای هلندی ها به زبان انگلیسی، باعث شده است تا هلند، بهترین مقصد برای تحصیل به زبان انگلیسی در اروپا باشد.

ادامه مطلب »
تحصیل داروسازی در هلند

فرصت استثنایی تحصیل داروسازی در هلند

داروسازی یکی از محبوب ترین رشته های شاخه پزشکی است که طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد. ما در این مقاله قصد داریم تا به بررسی شرایط تحصیل داروسازی در هلند بپردازیم. چنانچه شما نیز قصد تحصیل در این کشور زیبای اروپایی را دارید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

ادامه مطلب »
تحصیل پزشکی در هلند

بررسی شرایط تحصیل پزشکی در هلند

تعداد دانشگاه های هلند که رشته های پزشکی را در تمامی مقاطع تحصیلی کاملا به زبان انگلیسی ارائه می کنند به سرعت در حال افزایش است. ما در این مقاله سعی داریم تا به بررسی شرایط تحصیل پزشکی در هلند بپردازیم.

ادامه مطلب »
تحصیل مهندسی در هلند

مدارک مورد نیاز تحصیل مهندسی در هلند

جالب است بدانید که کشور هلند پس از کشور سوئد، بالاترین میزان تسلط به زبان انگلیسی در اروپا را دارد. ما در این مقاله سعی داریم تا به بررسی شرایط تحصیل مهندسی در هلند بپردازیم. اگر شما نیز قصد تحصیل در قلب اروپا و کشور زیبای هلند را دارید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

ادامه مطلب »
ویزای دانشجویی هلند

مهمترین نکات در اخذ ویزای دانشجویی هلند

دانشجویان خارج اتحادیه اروپا میبایست به جهت تحصیل در هلند و بهره مندی از مزایای متعدد در این کشور ویزا دریافت نمایند، کسب اطلاع از شرایط و مراحل اخذ ویزای دانشجویی، می تواند شانس متقاضیان را جهت تحصیل در هلند افزایش دهد. ما در این مقاله سعی داریم تا به بررسی مهمترین نکات در اخذ ویزای دانشجویی هلند بپردازیم.

ادامه مطلب »
تحصیل در مدارس هلند

شرایط ویژه تحصیل در مدارس هلند

سیستم آموزشی هلند در سطح مدارس ابتدایی، نسبتاً آسان است. ما در این مقاله سعی داریم تا به بررسی شرایط ویژه تحصیل در مدارس هلند بپردازیم. اگر شما نیز قصد تحصیل در کشور زیبای هلند را دارید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

ادامه مطلب »
اخذ پذیرش تحصیلی هلند

صفر تا صد اخذ پذیرش تحصیلی هلند

حدود 2000 دوره تحصیلی در بیش از 77 موسسه آموزش عالی در هلند ارائه میشود که بسیاری از آنان به زبان انگلیسی بوده و با استقبال بینظیر دانشجویان بین المللی رو به رو شده است. ما در این مقاله سعی داریم تا به بررسی صفر تا صد اخذ پذیرش تحصیلی هلند بپردازیم.

ادامه مطلب »
تحصیل پرستاری در هلند

مدارک موردنیاز تحصیل پرستاری در هلند

با بیش از 76000 دانشجوی بین‌المللی ثبت‌نام‌شده، هلند در رتبه اول کشورهای دارای بیشترین تعداد دانشجوی بین‌المللی در اروپا قرار دارد. هزینه تحصیل پرستاری در هلند در مقایسه با کشورهای اروپایی برای دانشجویان اتحادیه اروپا و آشنا با زبان هلندی نسبتاً ارزان است.

ادامه مطلب »
تحصیل دندانپزشکی در هلند

فرصت محدود تحصیل دندانپزشکی در هلند

دانشجویان بین‌المللی عضو اتحادیه اروپا و متقاضیانی که با زبان هلندی آشنا هستند، می‌توانند با شهریه‌های کم و مقرون‌به‌صرفه، از فرصت تحصیل دندانپزشکی در هلند بهره‌مند شوند که منجر به مدرکی کاملاً معتبر در سراسر جهان خواهد شد.

ادامه مطلب »
اخذ فاند در هلند

شرایط اخذ فاند در هلند در سال 2024

با توجه به هزینه های نسبتا زیاد تحصیل در هلند، این کشور اکنون با اعطای بورسیه و فاند تحصیلی سعی در جذب دانشجویان نخبه بین المللی دارد. در این مقاله به شرایط اخد فاند در هلند خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب »
تحصیل در هلند بدون مدرک زبان

چگونه برای تحصیل در هلند بدون مدرک زبان اقدام کنیم؟

آیا امکان تحصیل در هلند بدون مدرک زبان وجود دارد؟ آیا دوره زبان در هلند برگزار می شود؟ آیا برای اخذ ویزای دانشجویی هلند به ارائه مدرک زبان نیاز است؟ اینها برخی از رایج ترین سوالاتی هستند که دانشجویان علاقه مند به تحصیل در بهترین دانشگاه های کشور هلند به دنبال یافتن پاسخی برای آنها هستند.

ادامه مطلب »