مطالب سرمایه گذاری در پرتغال

ویزای سرمایه گذاری پرتغال

آن چه در مورد ویزای سرمایه گذاری پرتغال باید بدانید

دولت پرتغال برای بهبود شرایط کشور پس از بحران اقتصادی 2008 طرحی به نام ویزای سرمایه گذاری پرتغال راه‌اندازی کرد که درنتیجه آن حجم زیادی سرمایه به این کشور وارد شد؛ اما چطور؟ این کشور درازای سرمایه‌گذاری در پرتغال به مدت 5 سال فرصت اخذ اقامت دائم و شهروندی پرتغال را پیش روی ساکنان خارج از اتحادیه اروپا قرار داد.

ادامه مطلب »
سرمایه ‌گذاری در پرتغال

نکات کلیدی سرمایه‌ گذاری در پرتغال

برنامه ویزای طلایی پرتغال یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های اقامتی در اروپا و جهان است. این برنامه که نوعی مجوز اقامت است که درازای سرمایه‌ گذاری در پرتغال به متقاضیان اعطا می‌شود صرفاً مختص افراد خارج از اتحادیه اروپاست.

ادامه مطلب »
اخذ اقامت پرتغال

اخذ اقامت پرتغال با ثبت شرکت

در سالهای اخیر، ثبت شرکت از محبوب ترین روش های سرمایه گذاری در پرتغال و راهی برای اخذ ویزای شنگن و اقامت این کشور بوده است. ما در این مقاله سعی بر آن داریم تا به بررسی فرآیند ثبت شرکت در کشور پرتغال و اخذ اقامت پرتغال از این طریق بپردازیم.

ادامه مطلب »
اقامت تمکن مالی پرتغال

نحوه اخذ اقامت تمکن مالی پرتغال

در پرتغال روشی به نام اقامت تمکن مالی یا همان خودحمایتی، وجود دارد که شرایط بسیار مطلوبی را برای افراد فراهم می کند. اقامت تمکن مالی پرتغال ، شرایط و نحوه اخذ آن در این مقاله مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

ادامه مطلب »
اقامت پرتغال با خرید ملک

اقامت پرتغال با خرید ملک

همانطور که می‌دانید برای مهاجرت به کشور پرتغال راه های متفاوتی وجود دارد که یکی از آنها اخذ اقامت پرتغال با خرید ملک می باشد . در ادامه این مقاله قصد داریم به جزئیات و شرایط آن بپردازیم.

ادامه مطلب »
ثبت شرکت در پرتغال

قوانین ثبت شرکت در پرتغال 2024

راه های مختلفی برای اخذ اقامت کشور پرتغال وجود دارد که ثبت شرکت یکی از آنها می باشد. در این مقاله قصد داریم به قوانین ثبت شرکت در پرتغال 2024 بپردازیم تا چنانچه قصد سرمایه گذاری در این کشور را دارید با آگاهی تمام اقدام به این کار کنید.

ادامه مطلب »
ویزای تمکن مالی پرتغال

همه چیز در مورد ویزای تمکن مالی پرتغال

اگر می خواهید با یک گزینه جذاب و متفاوت مهاجرتی آشنا شوید، پیشنهاد ما، ویزای تمکن مالی پرتغال است. مهاجرت به کشور پرتغال از طریق اخذ این نوع ویزا، بهترین راهکار مهاجرتی برای آن دسته از افرادی است که پس از مهاجرت، نیازی به کار کردن و کسب درآمد ندارند.

ادامه مطلب »
گلدن ویزای پرتغال

همه چیز در مورد گلدن ویزای پرتغال

طرح گلدن ویزای پرتغال یکی از محبوب ترین و مشهورترین طرح های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به اروپا است. سرمایه گذاران به مدت حداقل 5 سال، اقامت دائم و سپس شهروندی پرتغال را برای خود و اعضای خانواده به دست می آورند.

ادامه مطلب »