مطالب مهاجرت تحصیلی به انگلستان

تحصیل داروسازی در انگلستان

جدیدترین شرایط تحصیل داروسازی در انگلستان

انگلستان یکی از بهترین مقاصد بین‌المللی برای دانشجویان بین‌المللی است که می‌خواهند در رشته داروسازی تحصیل کنند. اگر علاقه‌مند به شیمی و صنایع دارویی هستید، تحصیل داروسازی در انگلستان می‌تواند آینده شغلی شما را کاملاً متحول کند.

ادامه مطلب »
ویزای دانشجویی انگلستان

جدیدترین شرایط اخذ ویزای دانشجویی انگلستان

دانشجویان علاقه مند به تحصیل در دانشگاه های انگلستان میبایست با برآورده کردن شروط، ویزای دانشجویی و مجوز اقامت این کشور را دریافت کنند. شانس کاریابی در انگلستان بعد از فارق التحصیل از دانشگاه های این کشور بسیار بالاست. ما در این مقاله قصد داریم تا به بررسی جدیدترین شرایط اخذ ویزای دانشجویی انگلستان بپردازیم.

ادامه مطلب »
دوره زبان در انگلستان

بررسی دوره زبان در انگلستان

یکی از چالش هایی که دانشجویان با آن مواجه هستند اخذ مدرک زبان انگلیسی آیتلس و یا تافل است. دانش‌آموزان می‌توانند قبل از رفتن به دوره اصلی خود، تحصیلات زبان خود را در یک کشور آغاز کنند. در این مقاله می خواهیم شما را با دوره زبان در انگلستان آشنا کنیم.

ادامه مطلب »
تحصیل در مدارس انگلستان

چگونه برای تحصیل در مدارس انگلستان اقدام کنیم؟

ما در این مقاله قصد داریم تا به بررسی شرایط تحصیل در مدارس انگلستان بپردازیم. اگر شما نیز علاقه مند به تحصیل در کشور انگلستان هستید و یا قصد دارید شرایط تحصیل فرزندان خود را در مدارس این کشور مهیا کنید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

ادامه مطلب »
تحصیل در انگلستان

بررسی هزینه تحصیل در انگلستان

اگرچه انگلستان جزو کشورهای ارزان به شمار نمی آید و هزینه های تحصیل و زندگی در آن برای دانشجویان بین المللی احتمالا زیاد است، اما همچنان متوسط هزینه ها در این کشور کمتر از آمریکا و استرالیا می باشد.

ادامه مطلب »
ویزای تحصیلی انگلستان

نحوه اخذ ویزای تحصیلی انگلستان

حتما تا کنون نام دانشگاه های آکسفورد و کمبریج را به عنوان دو تا از بهترین دانشگاه های جهان شنیده اید. علاقه مندان به تحصیل در انگلستان، عالی الخصوص دانشجویان خارج از کشورهای اتحادیه اروپا باید برای تحصیل در انگلستان ، ویزا دریافت کنند.

ادامه مطلب »
تحصیل دندانپزشکی در انگلستان

فرصت استثنایی برای تحصیل دندانپزشکی در انگلستان

آن دسته از دانشجویان علاقه مند به مهاجرت تحصیلی که قصد دارند بلافاصله پس از فارغ التحصیلی وارد بازار کار شوند و درآمد بسیار بالایی نیز داشته باشند، می توانند با خیال راحت تحصیل دندانپزشکی در انگلستان را انتخاب کنند.

ادامه مطلب »
بورسیه تحصیلی انگلستان

مهمترین نکات در اخذ بورسیه تحصیلی انگلستان

ما در این مقاله سعی داریم تا به بررسی شرایط اخذ بورسیه تحصیلی انگلستان بپردازیم. چنانچه شما نیز رویای تحصیل در انگلستان را در سر دارید اما نگران تامین هزینه های آن هستید، این مقاله اطلاع مفیدی در اختیار شما قرار خواهد داد.

ادامه مطلب »