مطالب مهاجرت کاری آلمان

ویزای کارت شانس آلمان

کارت شانس آلمان چیست؟

آیا می دانید کارت فرصت آلمان چیست؟ ما اینجاییم تا همه چیز درباره کارت شانس آلمان ، جدیدترین طرح مهاجرت نیروی کار ماهر به آلمان را توضیح دهیم. این طرح مهاجرتی که از ابتدای ماه جون سال 2024 اجرا خواهد شد، شانس کاریابی را در اختیارتان می گذارد.

ادامه مطلب »
جاب آفر آلمان

راهنمای جامع اخذ جاب آفر آلمان

دریافت پیشنهاد شغلی یا همان جاب آفر از ملزومات کار در آلمان است، ما در این مقاله قصد داریم تا به بررسی چگونگی اخذ جاب آفر آلمان بپردازیم. اگر شما نیز رویای کار و زندگی در یکی از برترین کشورهای صنعتی جهان را دارید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

ادامه مطلب »
کاریابی در آلمان

فرصت ویژه کاریابی در آلمان

دولت آلمان تعداد زیادی فرصت شغلی برای کارگران خارج از کشور فراهم می کند. اما متقاضیان کار در آلمان باید از چه طریقی جهت اخذ مجوز کار و اقامت آلمان اقدام نمایند؟ ما در این مقاله قصد داریم تا به بررسی شرایط کاریابی در آلمان بپردازیم.

ادامه مطلب »
ویزای جستجوی کار در آلمان

شرایط اخذ ویزای جستجوی کار در آلمان

ویزای جستجوی کار آلمان یک ویزای اقامت طولانی مدت است که در آگوست 2012 به تصویب رسید. ایده اصلی آن، این است که کارشناسان واجد شرایط بیشتری را از خارج از آلمان جذب کنند تا برای شرکت در مصاحبه ها و یافتن شغل به آلمان بیایند.

ادامه مطلب »
ویزای کار آلمان

نکات کلیدی در اخذ ویزای کار آلمان

آیا شما هم در مورد شرایط خوب کار در آلمان به دفعات شنیده‌اید و در حال تحقیق در مورد ویزای کار آلمان هستید؟ آلمان کشوری زیبا در اروپای غربی است و برلین پایتخت آن و زبان آلمانی، زبان رسمی این کشور است.

ادامه مطلب »
کار در آلمان

جدیدترین قوانین کار در آلمان 2024

برای اشخاصی که قصد دارند تا نسبت به مهاجرت کاری آلمان اقدام نمایند، آشنایی با قوانین کار در آلمان یکی از الزامات اولیه می باشد. اگر شما قصد آشنایی با قوانین کار در آلمان به منظور اشتغال در این کشور را دارید، در این مقاله با ما همراه باشید.

ادامه مطلب »
مشاغل مورد نیاز آلمان

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان در سال 2024

دولت آلمان هر ساله لیستی از مشاغل مورد نیاز خود را تحت عنوان لیست سفید (white list) منتشر می کند و به متقاضیان کار در این کشور این امکان را می دهد که پس از اطمینان از مورد نیاز بودن حرفه و تخصص خود در آلمان، برای مهاجرت کاری به این کشور درخواست دهند.

ادامه مطلب »